⚽
🏆
🥅
🌟

Taruhan Bola Sepak dn99 — Liga Super, EPL & 200+ Liga Dunia di Satu Platform Terbaik Malaysia

Dari padang Bukit Jalil hingga Old Trafford, dari Liga Super Malaysia hingga UEFA Champions League — dn99 menanggung setiap perlawanan dengan odds yang dikemas kini masa nyata, pelbagai jenis taruhan dan bayaran terus dalam Ringgit Malaysia.

  200+ liga seluruh dunia
  Odds kemas kini setiap saat
  In-play 24/7
PERLAWANAN LANGSUNG — dn99
Liga Super Malaysia
JDT vs Selangor FC
LIVE · 67' | 2–1
JDT 1.55 Seri 3.80 SEL 4.20
EPL — England Premier League
Arsenal vs Manchester City
LIVE · 38' | 1–1
ARS 2.20 MCI 1.80 Seri 3.50
La Liga — Sepanyol
Real Madrid vs Atletico Madrid
Malam ini · 03:00 MYT
RMA 1.72 Seri 3.60 ATM 4.50
0
Liga Seluruh Dunia
0
Perlawanan Seminggu
0
Kadar Bayaran Balik
0
Taruhan Minimum
dn99

Perlawanan Bola Sepak Terkini di dn99

Semak odds terbaru untuk semua perlawanan sedang berlangsung dan yang akan datang. Pasang taruhan sebelum atau semasa perlawanan berjalan di dn99.

Liga Super Malaysia
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
LIVE · 67' | 2–1
JDT Menang1.55
Seri3.80
SEL Menang4.20
O/U 2.51.88
BTTS1.92
EPL — England Premier League
Arsenal vs Manchester City
LIVE · 38' | 1–1
Arsenal2.20
Seri3.50
Man City1.80
O/U 3.52.05
HDP -0.51.95
Serie A — Itali
Inter Milan vs AC Milan
LIVE · 52' | 0–0
Inter2.10
Seri3.20
AC Milan3.40
Under 2.51.88
Bundesliga — Jerman
Bayern Munich vs Borussia Dortmund
LIVE · 21' | 1–0
Bayern1.65
Seri4.00
Dortmund4.80
O/U 3.51.92
UEFA Champions League
PSG vs Barcelona
LIVE · 74' | 1–2
PSG Menang3.10
Seri3.80
Barca Menang2.05
BTTS1.75
Liga Super Malaysia
Kedah FC vs Perak FC HOT
Sabtu · 20:00 MYT · Stadium Darulaman
Kedah1.88
Seri3.50
Perak3.80
O/U 2.51.95
Liga Super Malaysia
Sabah FA vs Terengganu FC
Ahad · 16:00 MYT · Stadium Likas
Sabah2.30
Seri3.20
TFC2.80
HDP -0.52.10
Piala Malaysia
JDT vs Kuala Lumpur City FC HOT
Rabu · 21:00 MYT · Stadium Sultan Ibrahim
JDT1.60
Seri AET3.90
KLCF4.50
O/U 2.51.90
AFF Championship — Perlawanan Antarabangsa
Malaysia vs Vietnam HOT
Khamis · 20:45 MYT · Stadium Bukit Jalil, KL
Malaysia2.40
Seri3.10
Vietnam2.80
BTTS1.85
EPL — England Premier League
Liverpool vs Chelsea
Sabtu · 23:30 MYT · Anfield, Liverpool
Liverpool1.75
Seri3.70
Chelsea4.20
O/U 3.51.95
BTTS1.80
La Liga — Sepanyol
Real Madrid vs Atletico Madrid HOT
Ahad · 03:00 MYT · Santiago Bernabeu
Real Madrid1.72
Seri3.60
Atletico4.50
O/U 2.51.88
UEFA Champions League — Pusingan 16
Bayern Munich vs Juventus
Selasa · 03:00 MYT · Allianz Arena
Bayern1.60
Seri4.00
Juventus5.00
O/U 3.51.92
Ligue 1 — Perancis
Monaco vs Marseille
Jumaat · 02:45 MYT
Monaco2.00
Seri3.40
Marseille3.50
O/U 2.51.90
AFC Champions League
JDT vs Urawa Red Diamonds HOT
Rabu · 19:00 MYT · Stadium Sultan Ibrahim, JB
JDT2.80
Seri3.20
Urawa2.40
O/U 2.51.95
AFC Asian Cup — Kelayakan
Malaysia vs Bahrain
Khamis · 22:00 MYT
Malaysia2.60
Seri3.00
Bahrain2.70
BTTS1.88
J-League — Jepun
Vissel Kobe vs Kawasaki Frontale
Sabtu · 14:00 MYT
Vissel2.30
Seri3.20
Kawasaki2.80
O/U 2.51.90
K-League — Korea Selatan
Jeonbuk Motors vs Ulsan Hyundai
Ahad · 15:30 MYT
Jeonbuk2.10
Seri3.30
Ulsan3.00
O/U 2.51.92

Liga & Kejohanan Bola Sepak di dn99

Dari liga tempatan yang paling anda kenali hinggalah kejohanan antarabangsa bergengsi — dn99 menanggung lebih dari 200 liga dan kejohanan seluruh dunia.

🇲🇾
Liga Super Malaysia

JDT, Selangor, Kedah, Perak, Sabah FA dan semua pasukan Liga Super tempatan.

12 pasukan
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
EPL England

Liga paling ditonton di dunia — Man United, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Man City dan 15 pasukan lain.

20 pasukan
🇪🇸
La Liga Sepanyol

Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid dan kejohanan liga Sepanyol yang penuh drama setiap musim.

20 pasukan
🇩🇪
Bundesliga Jerman

Bayern Munich, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen — liga Jerman terkenal dengan serangan pantas.

18 pasukan
🇮🇹
Serie A Itali

Inter Milan, AC Milan, Juventus, Napoli dan derbi-derbi bersejarah yang menjadi tarikan peminat dunia.

20 pasukan
🏆
Champions League

Kejohanan kelab paling bergengsi di dunia — dari pusingan kumpulan hingga final yang ditunggu-tunggu.

32 pasukan
🌏
AFC & Liga Asia

AFC Champions League, J-League Jepun, K-League Korea, Thai League dan liga utama Asia lain.

50+ liga
🌍
Liga Lain-lain

Ligue 1 Perancis, Eredivisie Belanda, Liga Portugal, MLS Amerika dan 100+ liga dari seluruh dunia.

100+ liga

Perlawanan Bola Sepak Besar Yang Perlu Anda Nantikan

Tandakan jadual anda — perlawanan-perlawanan ini sudah boleh ditaruh di dn99 sejak sekarang.

Rab
20:45
Malaysia vs Thailand — AFF Championship SF PANAS

Separuh Akhir Leg 1 · Stadium Bukit Jalil · Sokongan penyokong penuh

2.40
Malaysia menang
Kha
03:00
Manchester United vs Tottenham — EPL

Perlawanan biasa musim EPL · Old Trafford, Manchester

2.15
MU menang
Jum
02:45
Real Madrid vs Borussia Dortmund — UCL PANAS

UEFA Champions League Pusingan 16 · Leg Pertama

1.75
Real Madrid
Sab
20:00
JDT vs Selangor FC — Liga Super Malaysia

Perlawanan paling dinantikan Liga Super minggu ini · Stadium Sultan Ibrahim

1.60
JDT menang
Ahd
22:30
Barcelona vs Real Madrid — El Clasico PANAS

La Liga · Perlawanan paling popular bulan ini · Camp Nou, Barcelona

2.30
Barca menang
dn99

Cara Bertaruh Bola Sepak di dn99

Dari taruhan paling asas hingga yang paling strategik — dn99 menyediakan semua jenis pasaran bola sepak untuk setiap tahap pengalaman.

Taruhan 1X2 (Pemenang Perlawanan)
Pilih sama ada tuan rumah menang (1), seri (X) atau pasukan tandang menang (2). Ini adalah jenis taruhan paling popular dan paling mudah difahami dalam bola sepak — sesuai untuk semua liga dari Liga Super Malaysia hingga EPL di dn99.
Handicap Asia
Format paling popular di Asia — pasukan lemah diberi kelebihan gol pecahan untuk menghapuskan kemungkinan seri. Contoh: JDT -0.5 bermakna JDT perlu menang untuk taruhan anda berjaya. Odds biasanya lebih seimbang berbanding taruhan 1X2 biasa di dn99.
Over / Under Gol
Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang dari (Under) angka yang ditetapkan — biasanya 1.5, 2.5 atau 3.5 gol. Popular untuk perlawanan Liga Super Malaysia dan EPL kerana memberikan pilihan taruhan tanpa perlu pilih pemenang.
Kedua-dua Pasukan Menjaringkan (BTTS)
Ramal sama ada kedua-dua pasukan akan menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol setiap satu. Tidak kira siapa yang menang — selagi kedua-dua pasukan mencetak gol, taruhan BTTS Ya anda berjaya. Taruhan ini sangat popular untuk perlawanan EPL di dn99.
Taruhan In-Play (Semasa Perlawanan)
Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berjalan di dn99 — odds dikemas kini setiap saat mengikut skor, kad merah, kecederaan dan statistik perlawanan. Bertindak balas terhadap perkembangan sebenar di padang dan cari peluang yang tidak wujud sebelum perlawanan bermula.
Pencetak Gol Pertama / Bila-bila Masa
Ramal pemain mana yang akan mencetak gol pertama atau menjaringkan pada mana-mana masa dalam perlawanan. Odds untuk pencetak gol individu boleh mencapai 5.00 ke atas — popular untuk perlawanan Liga Super Malaysia dan EPL dengan pemain berimpak di dn99.
Parlay & Akumulator
Gabungkan 2 hingga 10 pilihan perlawanan dalam satu slip taruhan untuk gandakan pulangan secara automatik. Semua pilihan mesti tepat — risiko lebih tinggi tetapi potensi keuntungan berlipat ganda dari pertaruhan yang sangat kecil di dn99.
Outright (Pemenang Liga / Kejohanan)
Ramal pasukan mana yang akan menjuarai keseluruhan liga atau kejohanan dari awal musim atau semasa musim berjalan. Odds untuk taruhan outright Liga Super Malaysia, EPL dan Champions League boleh mencapai puluhan kali ganda di dn99.

Slip Parlay Bola Sepak dn99

Gabungkan beberapa perlawanan kegemaran anda untuk dapatkan gandaan odds yang lebih besar. Ini contoh slip parlay 4 kaki yang popular di dn99.

SLIP PARLAY — 4 KAKI
JDT Menang
JDT vs Selangor FC · Liga Super Malaysia
1.60
Liverpool Menang
Liverpool vs Chelsea · EPL
1.75
Over 2.5 Gol
Real Madrid vs Atletico · La Liga
1.88
Bayern Menang + Over 3.5
Bayern Munich vs Dortmund · Bundesliga
2.10
Gandaan Odds
11.06×
Pertaruhan
RM50
Pulangan Potensi
RM553
dn99

Kenapa Pilih dn99 untuk Taruhan Bola Sepak?

Platform dn99 direka khas untuk keperluan peminat bola sepak Malaysia — dari kandungan liga tempatan hingga kemudahan pembayaran dalam RM.

Liga Super Malaysia Diutamakan

Semua perlawanan Liga Super Malaysia, Piala Malaysia, Piala FA dan AFF Championship yang melibatkan pasukan kebangsaan ditanggung penuh di dn99 dengan odds terkemas kini dan pilihan taruhan yang lengkap.

Odds Masa Nyata

Setiap odds bola sepak di dn99 dikemas kini setiap beberapa saat berdasarkan pergerakan pasaran global — termasuk semasa perlawanan berlangsung. Anda sentiasa melihat nilai yang paling tepat dan terkini.

Taruhan In-Play Penuh

Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung — odds berubah setiap saat mengikut skor, kad merah, sudut dan statistik. Fungsi in-play dn99 tersedia untuk hampir semua perlawanan Liga Super dan EPL.

200+ Liga Seluruh Dunia

Dari liga tempatan Malaysia hingga kejohanan Eropah bergengsi, Asia dan Amerika — dn99 menanggung lebih dari 200 liga dengan liputan penuh termasuk pusingan kumpulan, knockout dan final.

Mudah Alih Sepenuhnya

Tonton perlawanan dan bertaruh serentak dari telefon anda — tanpa perlu muat turun aplikasi. Platform dn99 dioptimumkan untuk semua saiz skrin dengan antaramuka yang pantas dan mudah digunakan.

Bayaran Tempatan MYR

Semua deposit dan pengeluaran di dn99 dalam Ringgit Malaysia melalui Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay dan FPX. Tiada kos penukaran mata wang, tiada caj tersembunyi sama sekali.

Tips Bijak Bertaruh Bola Sepak di dn99

Beberapa amalan baik yang boleh membantu anda buat keputusan taruhan yang lebih berinformasi dan bertanggungjawab.

1
Ikuti Liga Super Malaysia Dengan Lebih Dekat

Pengetahuan mendalam tentang pasukan tempatan seperti JDT, Selangor, Kedah dan Perak memberi anda kelebihan semula jadi. Anda tahu keadaan pemain, rekod padang sendiri dan motivasi pasukan jauh lebih baik dari odds yang dipaparkan di dn99.

2
Semak Lineup Sebelum Taruhan

Ketiadaan pemain utama boleh mengubah odds dengan mendadak — dan seringkali informasi ini tersebar di media sosial beberapa jam sebelum perlawanan bermula. Semak lineup rasmi sebelum pasang taruhan di dn99 untuk elakkan terkejut.

3
Gunakan Handicap Asia untuk Perlawanan Tidak Seimbang

Bila JDT lawan pasukan bawah jadual, taruhan 1X2 untuk JDT mungkin hanya berikan odds 1.30. Handicap Asia JDT -1.5 boleh berikan odds 1.80 ke atas — nilai yang jauh lebih baik jika anda yakin JDT menang dengan margin besar di dn99.

4
Rekod Head-to-Head Itu Penting

Dalam bola sepak, psikologi dan rekod terdahulu memainkan peranan besar. Sesetengah pasukan mempunyai rekod yang konsisten terhadap lawan tertentu walaupun ranking mereka lebih rendah — semak rekod head-to-head sebelum taruhan di dn99.

5
Manfaatkan In-Play Selepas Kad Merah

Apabila pasukan kuat mendapat kad merah awal, odds in-play mereka naik mendadak — tetapi pasukan kuat dengan 10 orang kadang-kadang masih menang. Ini boleh menjadi peluang nilai yang baik dalam taruhan in-play dn99 jika anda pantau perlawanan dengan teliti.

6
Tetapkan Had dan Patuhinya

Sebelum mula, tentukan berapa yang anda sanggup hilang hari ini dan jangan melebihi had itu. dn99 menyediakan alat kawalan had deposit untuk bantu anda kekalkan disiplin kewangan tanpa tekanan — bertaruh dengan bijak adalah sebahagian dari pengalaman yang baik.

Bonus Selamat Datang Bola Sepak dn99

Daftar akaun dn99 baharu dan nikmati bonus alu-aluan eksklusif untuk taruhan bola sepak. Deposit pertama anda akan dipadankan sehingga RM300 — lebih banyak kredit bermakna lebih banyak perlawanan Liga Super dan EPL yang boleh anda ikuti.

  • Bonus padanan 100% deposit pertama sehingga RM300
  • Cashback mingguan 5% untuk semua kekalahan taruhan sukan termasuk bola sepak
  • Akses penuh ke 200+ liga dari hari pertama pendaftaran
  • Deposit melalui Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, FPX — semua dalam RM
RM300
Bonus Alu-aluan Bola Sepak

Deposit & Pengeluaran Mudah dalam RM

dn99 menyokong semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia yang popular. Deposit sekilat, pengeluaran pantas — semua dalam Ringgit Malaysia.

Touch 'n Go eWallet
DuitNow
GrabPay
Boost
ShopeePay
FPX / Maybank2u

Semua transaksi dalam Ringgit Malaysia (MYR). Tiada kos penukaran mata wang asing atau caj tersembunyi.

Bola Sepak Malaysia di dn99 — Lebih dari Sekadar Menonton, Ia Pengalaman Penuh

Bola sepak adalah bahasa universal yang menyatukan rakyat Malaysia dari semua lapisan masyarakat. Di kedai mamak, di rumah, di stadium — bila perlawanan besar berlangsung, semua orang menjadi pakar analisis, semua orang ada pendapat, dan semua orang ada pasukan yang mereka sokong dengan jiwa. dn99 hadir untuk menambah dimensi baharu dalam cara anda menikmati bola sepak — bukan hanya menonton, tetapi turut serta dalam setiap saat dengan taruhan yang mencerminkan pengetahuan dan keyakinan anda terhadap pasukan pilihan.

Liga Super Malaysia adalah teras bahagian bola sepak di dn99. Johor Darul Ta'zim, atau lebih mesra dikenali sebagai JDT, sudah bertahun-tahun mendominasi bola sepak tanah air, dan setiap perlawanan mereka menarik perhatian ribuan peminat di seluruh negara. Selangor FC dengan sokongan penyokong yang setia di Shah Alam, Kedah FC yang selalu menjadi pasukan "underdog" yang berbahaya, Perak FC dengan semangat penyokong Ipoh yang lantang — semua perlawanan ini ditanggung penuh di dn99 dengan odds yang dikemas kini masa nyata dan pelbagai pilihan taruhan untuk setiap citarasa.

Apabila pasukan kebangsaan Malaysia turun padang — sama ada di AFF Championship, kelayakan AFC Asian Cup atau perlawanan persahabatan antarabangsa di Stadium Bukit Jalil — seluruh negara bersatu menyokong Harimau Malaya. Di dn99, setiap perlawanan pasukan kebangsaan Malaysia ditanggung dengan liputan yang lebih mendalam berbanding perlawanan biasa — lebih banyak jenis taruhan, lebih banyak pilihan pasaran sampingan, dan odds yang mencerminkan keadaan terkini pasukan termasuk senarai pemain yang dipanggil dan rekod keputusan terbaru. Ini adalah salah satu cara dn99 menunjukkan komitmen terhadap pengguna Malaysia.

EPL adalah liga yang paling banyak ditaruh di dn99 oleh pengguna Malaysia. Ini tidak menghairankan — rakyat Malaysia adalah antara peminat EPL yang paling setia di Asia. Walaupun perlawanan EPL bermula sekitar jam 10 malam hingga 3 pagi waktu Malaysia, ribuan peminat masih berjaga untuk menyaksikan pasukan kegemaran mereka. Di dn99, anda boleh memasang taruhan pada perlawanan EPL jauh sebelum ia bermula, atau menunggu hingga minit-minit terakhir sebelum kick-off untuk manfaatkan odds terkini yang mencerminkan berita lineup dan kecederaan pemain terbaharu.

Taruhan in-play bola sepak adalah salah satu ciri yang paling digemari pengguna dn99. Bayangkan anda sedang menonton perlawanan Liga Super Malaysia — pasukan kegemaran anda menghampiri penghujung perlawanan dengan keputusan seri, dan anda nampak mereka terus menekan dengan serangan bertubi-tubi. Dengan taruhan in-play dn99, anda boleh memasang taruhan pada pasukan anda menang dalam masa lebih kurang 30 minit yang tinggal — odds yang sudah tentu lebih tinggi berbanding sebelum perlawanan bermula. Ini adalah gabungan sempurna antara pengetahuan bola sepak anda dan platform taruhan yang responsif.

Parlay bola sepak di dn99 adalah cara paling popular untuk mengubah pertaruhan kecil menjadi potensi kemenangan yang lebih besar. Strategi yang biasa digunakan oleh pengguna dn99 Malaysia adalah menggabungkan beberapa perlawanan Liga Super Malaysia dengan satu atau dua perlawanan EPL dalam slip parlay hujung minggu. Contohnya, taruhan RM50 pada parlay 4 kaki yang menggabungkan JDT menang Liga Super, Liverpool menang EPL, Over 2.5 gol dalam El Clasico dan Bayern Munich menang Bundesliga boleh menghasilkan potensi pulangan lebih RM500 — bergantung pada odds semasa di dn99.

Dari segi keselamatan, dn99 memastikan semua data dan transaksi kewangan anda dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Sistem pengesahan dua peringkat memastikan hanya anda yang boleh mengakses akaun anda. Semua odds bola sepak di dn99 diambil dari sumber data sukan bertauliah dan diaudit secara berkala untuk memastikan ketepatan dan keadilan — anda boleh bertaruh dengan yakin bahawa apa yang anda lihat adalah odds yang sebenar dan tepat.

Ahli VIP dn99 yang aktif bertaruh bola sepak mendapat manfaat tambahan yang signifikan. Cashback mingguan dari 2% hingga 20% dikreditkan secara automatik setiap Isnin, bermakna walaupun selepas seminggu yang tidak menyebelahi anda dari segi keputusan, ada sebahagian dana yang dikembalikan. Had taruhan yang lebih tinggi untuk ahli VIP bermakna anda boleh bertaruh dengan jumlah yang lebih mencerminkan keyakinan anda pada perlawanan-perlawanan besar seperti AFF Championship final atau El Clasico tanpa dihalang oleh had sistem. Untuk pemain yang serius tentang taruhan bola sepak di Malaysia, program VIP dn99 adalah salah satu yang paling menguntungkan dalam industri ini.

Notis Dasar Privasi dn99

Semua maklumat akaun, rekod taruhan dan data peribadi anda dilindungi sepenuhnya di bawah Dasar Privasi dn99. Kami tidak berkongsi data anda kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Enkripsi SSL 256-bit memastikan setiap transaksi dan aktiviti akaun anda kekal selamat dan sulit di platform dn99.

dn99
Permainan Bertanggungjawab — Taruhan Bola Sepak di dn99

Taruhan bola sepak sepatutnya menambah keseronokan mengikuti perlawanan kegemaran anda — bukan menjadi punca tekanan atau masalah kewangan. dn99 menyediakan alat kawalan diri termasuk had deposit harian dan mingguan, had kerugian sesi, had taruhan dan pilihan jeda akaun. Jangan sekali-kali bertaruh dengan wang yang anda tidak mampu hilang, dan jangan cuba kejar kerugian. Jika bola sepak dan taruhan sudah mula menjejaskan kehidupan harian anda, sila gunakan alat kawalan diri yang disediakan atau berhubung dengan khidmat sokongan dn99. Platform dn99 hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas.

Baca Panduan Permainan Bertanggungjawab

Soalan Taruhan Bola Sepak Yang Sering Ditanya

Ya, dn99 menanggung penuh Liga Super Malaysia, Liga Premier, Piala Malaysia, Piala FA dan semua perlawanan pasukan kebangsaan Malaysia termasuk AFF Championship dan kelayakan AFC. Semua perlawanan yang melibatkan pasukan Malaysia ditonjolkan di bahagian utama platform dengan maklumat tambahan dan pilihan taruhan yang lebih luas. Liga Super Malaysia adalah antara liga yang paling aktif ditaruh oleh pengguna dn99 di Malaysia.

Handicap Asia adalah format taruhan yang menghapuskan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan gol pecahan kepada pasukan yang lebih lemah. Contohnya, jika JDT bermain dengan handicap -0.75, bermakna anda menang penuh jika JDT menang dengan 2 gol ke atas, menang separuh jika menang 1 gol sahaja, dan kalah jika seri atau kalah. Format ini amat popular di Malaysia dan seluruh Asia kerana memastikan setiap taruhan ada keputusan yang jelas tanpa hasil seri yang menggantung, dan odds biasanya lebih kompetitif untuk perlawanan tidak seimbang di dn99.

Taruhan in-play di dn99 membolehkan anda pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut skor semasa, statistik perlawanan, kad merah, sudut dan perubahan pemain. Anda boleh bertaruh pada pemenang akhir, gol seterusnya, jumlah gol, pencetak gol dan banyak pilihan lain. Taruhan in-play tersedia untuk hampir semua perlawanan Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A dan UEFA Champions League di platform dn99.

Taruhan minimum untuk bola sepak di dn99 bermula dari RM2 sahaja untuk kebanyakan pasaran, termasuk taruhan 1X2, Handicap Asia, Over/Under dan BTTS. Deposit minimum adalah RM20 dan boleh dibuat melalui Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks — semua dalam Ringgit Malaysia tanpa sebarang kos penukaran atau caj tersembunyi.

Ya, dn99 membolehkan anda menggabungkan perlawanan dari mana-mana liga dalam slip parlay yang sama — termasuk menggabungkan Liga Super Malaysia dengan EPL, La Liga, Bundesliga, Champions League atau mana-mana liga lain yang tersedia di platform. Anda boleh masukkan hingga 10 pilihan dalam satu slip parlay. Gandaan odds dikira secara automatik dan potensi pulangan dipaparkan sebelum anda mengesahkan taruhan di dn99.
English